Odteraz môžeš pridávať obrázky do svojich príspevkov! Zisti ako na to a vyskúšaj si to.

Autori diskusného fóra Diggy's Helper

Kto stojí za vznikom diskusného fóra Diggy's Helper? Či už na našom fóre pôsobíte dlhšie, alebo ste nováčik a chceli by ste sa dozvedieť viac o jeho vzniku, histórii či autoroch, ste tu správne. Vyberte si záložku (odkaz) alebo čítajte ďalej.

História vznikuAutori fóra : Vladimír Jacko & Jakub Kubíček

Autori fóra : Vladimír Jacko & Jakub Kubíček

História vzniku

Ak ste našli cestu k našemu česko-slovenskému fóru, predpokladám, že ste oboznámený s online hrou Diggy's Adventure. Táto online hra doposiaľ nemala žiadne Česko-Slovenské fórum, tak sme sa rozhodli jedno fórum pre vás naprogramovať. :-)
Podnet prišiel od Vladimíra Jacka dňa . Kedže však prácu na fóre nemôže spravovať jeden človek, požiadal o pomoc dalších dvoch programarátorov. Fórum sa každým dňom vyvíja. Na jeho stránkach možete nájsť napríklad informácie o spoločnosti, ktorá hru Diggy's Adventure vytvorila, ďalej je možné nájsť tu informácie o resetovateľných baniach v sekcii Zaujímavosti, alebo je k dispozícii online česko-slovenská diskusná poradňa v sekcii Fórum.

Po registrácii vlastného používateľského profilu je možné okrem iného prispievať do fóra, podeliť sa s ostatnými o osobné skúsenosti s hrou Diggy's Adventure, položiť vlastnú otázku či napríklad spestriť si profil pridaním svojej fotografie. :-)
Za celý tím Diggy's Helper dúfam, že nájdete na našich stránkach to, čo hľadáte.

Autori fóra

Vladimír WladinQ Jacko

Vášnivý programátor v najlepších rokoch a zakladateľ projektu Diggy's Helper. Pri programovaní najradšej počúva skupinu KABÁT. Rád si pozrie dobrý film, miluje prírodu a dobre vychladené pivo. Každý deň premýšla ako najlepšie spríjemniť Váš pobyt na našich stránkach.

Zaoberá sa prevažne dizajnom projektu.


Jakub Kubo2 Kubíček

Mladý programátor zameraný na webové technológie. Ako rýchlostný kanoista jazdí na pretekárskej kanojke, v lete si často na tréning zájde bicyklom a v zime sa neunúva zostávať doma, keď sa s rodinou a známimi ide na lyžovačku. Za najlepšie ovocie považuje exotický kúsok nazývaný pomelo. Medzi jeho ďaľšie záľuby patrí najmä programovanie a tvorba webových stránok.
Na webe je ho možné nájsť pod prezývkou Kubo2.

Na projekte Diggy's Helper má zásluhy hlavne ako manažér projektu, programátor serverovej aplikácie v skriptovacom jazyku PHP a klientského aplikačného rozhrania v jazyku JavaScript.