Odteraz môžeš pridávať obrázky do svojich príspevkov! Zisti ako na to a vyskúšaj si to.

Dekódování

Návrat do kategórie
Na pridanie odpovede je potrebné sa prihlásiť, alebo sa zaregistrovať!

Dobrý den,
v tomto týdnu se změnilo dekódování. Místo obvyklého dekodéru musím dekódovat přes Rustyho a nevím jak na to. Děkuji za odpověď :)


Odtiaľto:

Všetko čo treba urobiť je získať otcov denník (proffesor's journal), aj napriek tomu, že už si použil dekodér (decipher machine), tak ho stále budeš mať. Najprv musíš dokončiť rôzne úlohy, následne sa vrátiť do svojho mesta (kde máš svoju kuchyňu) a až potom sa porozprávať s Rustym (ktorý bude mať bublinku !!!!!!).

Následne Rusty dekóduje (dešifruje) otcov denník a úloha je splnená...

(Informácia o zrušení dekodéra je na Diggy's Adventure Wiki: „The decoding machine in your camp has been removed. From now on Rusty will decipher messages from Diggy's father in the camp to make the process faster.“)


Zdravim aj ja mam s tymto problem....cely egypt mam do posledneho policka vycisteny avsak mam nesplnenu ulohu Pribehy Mrtvych. Ptahovu kliatbu som zrusila avsak nemam odfajknutu polozku "najdi utrzok zurnalu" a pritom v inventari v sekcii rozne mam "odsifrovana strana egyptskeho zurnalu" - toto si desifroval pomocou Rustyho ked si bol v Egypte. Viete mi prosim poradit co dalej...lebo vyzerato na nejaky bug.
Velka vdaka


:-O fuha

Viete mi s tym prosim nejako pomoct? uz som lvl 96 a nerada by som zacinala od znovu :/ to radsej prestanem hrat. Dik moc!


Ale veď po PTAHOVY je ešte ISIS a SET až potom ide Škandinávia.


Skús pozriet:

YouTube video
Návrat do kategórie
Na pridanie odpovede je potrebné sa prihlásiť, alebo sa zaregistrovať!