Odteraz môžeš pridávať obrázky do svojich príspevkov! Zisti ako na to a vyskúšaj si to.

Márnica

Návrat do kategórie
Na pridanie odpovede je potrebné sa prihlásiť, alebo sa zaregistrovať!

Caute chcem sa opýtať hrám tuto hru na mobile a sem tam mi skočí reklama ,že si ju možem kuk a dobije sa mi energia. . Priatel hra tiež ale tuto možnosť nemá


Takúto možnosť nemám ani ja a to už to hrám cca 5 rokov. :-( A hráš to cez pixelfederation stránku alebo cez facebook? Možno je to novinka a príde to postupne každému.

No mne to priatel stiahol cez google play. . .a on tiez cez google play len nechapem ze ja tu moznost mam a on nie. . .dneska sme to na jeho mob nastartovali od znova tak som zvedava ci mu to vybehne alebo nie. . Nechapem kedy a cim sa to aktivuje. . Ci niekto dahodou nevie. .


Ak sa začne hra po dlhšom čase, tak mi dáva bonusovú energiu. Tá je ale limitovaná a je vždy po časových intervaloch (tuším maximálne 1 hodina).


No skontaktoval som sa s ľuďmi v PIXEL FEDERATION a odpoveď je nasledovná:

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám napísali.

Chceli by sme Vás informovať, že sa udiali zmeny v mechanike zobrazovania videí. Ak sa Vám táto možnosť viac nezobrazuje, tak sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti. Momentálne túto mechaniku testujeme a dostupnosť videí sa môže u hráčov líšiť. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Ak by ste mali ďalšie otázky, prosím napíšte nám, radi Vám pomôžeme.
s pozdravom,
Lucia

Čiže v skratke robia A/B testing, alebo ešte inak povedané, rozdelili si používateľov na dve skupiny, pričom jednej z týchto skupín videá sú dostupné a druhej nie a sledujú, aký to bude mať dopad na používanie Diggy's Adventure a správanie sa používateľov z jednotlivých skupín. Prečo nie?

Návrat do kategórie
Na pridanie odpovede je potrebné sa prihlásiť, alebo sa zaregistrovať!